Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 50€ ostudel!

Search
Close this search box.
bag iconMy Bag
0
bag iconMy Bag
0
Vahesumma:0.00
Ostukorvis pole tooteid
Search
Close this search box.
bag iconMy Bag
0
bag iconMy Bag
0
Vahesumma:0.00
Ostukorvis pole tooteid

Privaatsuspoliitika

Käesolev privaatsuspoliitika reguleerib isikuandmete kogumist, töötlemist ja säilitamist käsitlevaid põhimõtteid. Isikuandmeid kogub, töötleb ja säilitab isikuandmete vastutav töötleja Ada Johanna OÜ, reg kood 16451383, aadress: Hariduse 12-16, Viljandi 71011(edaspidi andmetöötleja).

Kontaktandmed:
e-post: info@adajohanna.ee,
tel: +37253444903

Töötleme andmeid, sh isikuandmeid (nagu näiteks kliendi või tema esindaja ees- ja perenimi, tarneaadress, e-post, telefon) (edaspidi andmed) järgmistel juhtudel:

1) tellimuse esitamisel tellimuse täitmise eesmärgil
2) seadusest tulenevate kohustuste täitmisel kohustuste täitmise eesmärgil. Üldjuhul kogume andmeid otse andmesubjektilt tema nõusolekul.

Lisaks kasutame ka küpsiseid, et optimeerida meie veebilehe kasutajakogemust ning selleks, et pakkuda kliendile paremat teenust. Andmete töötlemise õiguslikuks aluseks on õigustatud huvi ning juhindume eeskätt isikuandmete kaitse üldmäärusest ja isikuandmete kaitse seadusest. Oma isikuandmete jagamisega annab andmesubjekt andmetöötlejale õiguse koguda, korraldada, kasutada ja hallata privaatsuspoliitikas määratletud eesmärgil isikuandmeid, mida andmesubjekt otse või kaudselt kodulehel kaupu ostes andmetöötlejale jagab. Andmetöötleja ei vastuta andmesubjekti poolt valeandmete esitamisest põhjustatud kahju eest andmesubjektile või kolmandatele osapooltele. 

Andmete töötleja:
Andmete vastutav töötleja on Ada Johanna OÜ (16451383, aadress: Hariduse 12-16, Viljandi 71011). Vastutav töötleja võib edastada andmeid töötlemiseks volitatud töötlejatele (näiteks veebilehe arendajale, transporditeenuse pakkujale, makseteenuse osutajale, SMS teenuse osutajale, serveri majutusteenuse pakkujale), kellega vastutaval töötlejal on lepinguline suhe. 

Andmete säilitamine
Andmeid säilitame nii kaua kuni see on vajalik eelnevalt nimetatud eesmärkide täitmiseks, meie õiguste kaitsmiseks või seadustest tulenevate kohustuste täitmiseks.

Andmete kaitsmineEesmärk on hoida ära andmete volitamata töötlemine, tagades vajaduspõhise juurdepääsu andmetele ja takistades andmete lubamatut avalikustamist. Selleks kasutame nii organisatsioonilisi, füüsilisi kui ka infotehnoloogilisi turvameetmeid. Andmete töötleja töötajad on kohustatud andmete töötlemisel järgima kõiki seadustest tulenevaid andmekaitsereegleid.

Andmesubjekti õigused

  • Õigus saada teavet selle kohta, milliseid andmeid ja kuidas töötleme.
  • Õigus nõusolek igal ajal tagasi võtta, kui andmeid töödeldakse nõusoleku alusel.
  • Õigus nõuda andmete kustutamist, kui andmeid töödeldakse nõusoleku alusel ja nõusolek on tagasi võetud või kui andmete säilitamistähtaeg on möödunud ja andmeid ei pea arhiveerima.
  • Õigus nõuda andmete parandamist, kui need on muutunud või muul põhjusel ebapiisavad või -õiged.
  • Õigus pöörduda Andmekaitse Inspektsiooni või kohtu poole.
Scroll to Top