Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 50€ ostudel!

Search
Close this search box.
bag iconMy Bag
0
bag iconMy Bag
0
Vahesumma:0.00
Ostukorvis pole tooteid
Search
Close this search box.
bag iconMy Bag
0
bag iconMy Bag
0
Vahesumma:0.00
Ostukorvis pole tooteid

Kasutusleping ja ostutingimused

Ada Johanna OÜ, registrikoodiga 16451383, (edaspidi Teenuse osutaja) ja klient, kes vormistab Ada Johanna e-poes tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimusele oma isikuandmed (edaspidi Teenuse kasutaja), sõlmisid käesoleva E-poe Kasutuslepingu (edaspidi Kasutusleping).

 1. E-POOD
  1.1 Ada Johanna e-pood (edaspidi e-pood) on Teenuse osutaja poolt loodud internetipood, mille vahendusel toimub toodete müük Teenuse kasutajale.
 2.  ÜLDSÄTTED
  2.1. Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel Võlaõigusseadusest ning teistest Eesti Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest ning E-poe Kasutuslepingus kokkulepitust.
  2.2 Teenuse osutajal on õigus mistahes ajal teha pakutavasse E-poe teenusesse muudatusi.
  2.3 Teenuse osutajal on õigus ühepoolselt muuta kasutajalepingu tingimusi ilma, et tal oleks kohustus teatada sellest elektronposti teel kirjalikult Teenuse kasutajale.
 3. TOOTED JA OSTU SOORITAMINE
  3.1 E-poes kuvatavad tooted on tavapäraselt laos olemas. E-poes kuvatud toodete saadavus võib muutuda tehniliste probleemide tõttu.
  3.2 Kui toode puudub laost ning tellimust ei ole võimalik täita, siis võtab E-poe töötaja kasutajaga ühendust ning pakub välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga, või makstud raha tagastamise. Teenuse kasutajale tagastatakse raha viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast tellimuse esitamist.
  3.3 Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest. E-poes olevad tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.
  3.4 E-poes pakutavaid tooteid müüakse nii füüsilistele isikutele kui juriidilistele isikutele.
  3.5 Teenuse kasutaja valib välja soovitud tooted ning kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed (perekonnanimi, eesnimi, kontakttelefon, kontakt elektronposti aadress, kättetoimetamise aadress) ning tasub toodete eest internetipanga pangalingi vahendusel.
  3.6 Teenuse kasutaja kohustub esitama vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Teenuse osutaja ei vastuta täitmisel Teenuse kasutaja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.
  3.7 Müük toimub siis, kui Teenuse kasutaja saatnud E-poe interneti lehe kaudu tellimuse ning on tellimuse eest tasunud.
  3.8 Tasuda saab Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank pangalinkide ja krediitkaartidega. Makseviise pakub Montonio Finance OÜ.
 4. HINNAD
  4.1 Kõik E-poes olevad hinnad on eurodes.
  4.2 Teenuse osutajal on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale Teenuse kasutaja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub Teenuse osutaja tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Teenuse kasutajal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.
 5. KOHALETOIMETAMISE TINGIMUSED
  5.1 Kohaletoimetamise tasu ei rakendata üle 50 eurostele tellimustele, mis on tellitud SmartPosti pakiautomaati.
  5.2 Ostuhinnale lisandub transpordi maksumus vastavalt Teenuse kasutaja valitud tarneviisile: SmartPost pakiautomaat 2.50 eurot, kauba kohaletoimetamise hind kulleriga 4.90.
  5.3 Kohaletoimetamise aeg on tavapäraselt 1-3 tööpäeva.
  5.4 E-pood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on transpordifirmale üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise hilinemine on tingitud asjaoludest, mida E-pood ei saanud mõjutada ega ette näha.
 6.  TAGASTUSÕIGUS
  6.1 E-poest ostetud kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus.
  6.2 Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata.
  6.3 Toote tagastamiseks tuleb esitada taganemisteade e-mailile info@adajohanna.ee
  6.4 Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.
  6.5 Tagastamisel kantakse Teenuse kasutajale raha tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva pärast lepingust taganemise teate saamist.
  6.6 Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Teenuse osutajale.
  6.7 Teenuse kasutaja kohustub kandma kauba tagastuskulud 5 euro ulatuses, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele.
  6.8 Juhul kui peale toote tagastamist ilmneb, et toode ei vasta E-poe Kasutuslepingu punktides 6.1 – 6.4 toodud tingimustele, siis raha Teenuse kasutajale ei tagastata ning tagastatud toode jääb Teenuse osutaja juurde hoiule. Hoiustamise või Teenuse kasutajale toote tagastamisega seotud kulud katab Teenuse kasutaja.
  Kui kauba hulgas on praak-toode või ekslikult valesti saadetud toode, on ostjal õigus kokkuleppel toode tagastada või välja vahetada. Pretensiooni rahuldamiseks peab ostja müüjat 1 tööpäeva jooksul peale vea avastamist sellest informeerima ning esitama pretensiooni aluseks oleva toote ekspertiisi. Informeerida meili teel info@adajohanna.ee või telefonil +372 53444903
 7. ERIMEELSUSED
  7.1 E-poe Kasutuslepingust tulenevad erimeelsused Teenuse kasutaja ning Teenuse osutaja vahel lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele õigusaktidele. Kokkuleppe mittesaavutamisel lahendatakse erimeelsus Harju Maakohtus.

  8. KASUTAMISTINGIMUSED
  8.1 Kasutuslepingus toodud tingimustega tutvumine on Teenuse kasutajale kohustuslik.
  8.2 Tellimuse esitamisel märkides linnukesega vastavas aknas „Nõustun Ada Johanna e-poe kasutamise tingimustega”, nõustub Teenuse kasutaja, et on tutvunud Kasutuslepingus toodud tingimustega, neist aru saanud ja nõustub Kasutuslepingus toodud tingimustega.

  9. OHUTUS
  Teenuse kasutaja kohustub hoolega järgima kodulehel ja kaubaga kaasas olevaid kasutamisjuhiseid ning ohutusnõudeid. E-pood ei vastuta ühegi kahju eest, mis tekkis toote kasutamisel, kui toodet ei kasutatud selleks mõeldud sihtotstarbekohaseltt, ei järgitud tootja poolt antud juhiseid või muid ohutusnõudeid või kasutati toodet pärast kasutustähtaja lõppemist.

Küünalde ohutus

 • Küünalde kasutamisel tuleb alati hoolega järgida ohutusreegleid. Ohutuspiktogrammid ja kasutamisjuhised on toodud samuti küünla klaasi põhja all.
 • Küünla taht peab olema süütamisel ja põlemisel 0,5 cm ning tahmajääkidest puhas. Juhul, kui küünal tahmab või põleb liiga suure leegiga, siis on taht liiga pikk või sellel on põlemisjäägid. Sellist küünalt ei tohi põletada, see on ohtlik. Kustutage küünal ja lõigake taht mõõtu.
 • Ärge põletage küünalt järjest üle 3 tunni. Enne järgmist põletamist lõigake taht 0,5 cm pikkuseks.
 • Asetage põlev küünal kuumakindlale alusele, eemale süttivatest esemetest.
 • Olge ettevaatlik põleva küünla liigutamisel – klaas võib kuum olla.
 • Hoidke põlevat küünalt laste ja loomade eest.
 • Vältige tuuletõmbust küünla juures.
 • Ärge kunagi jätke põlevat küünalt järelevalveta!
Scroll to Top