Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 50€ ostudel!

Search
Close this search box.
bag iconMy Bag
0
bag iconMy Bag
0
Vahesumma:0.00
Ostukorvis pole tooteid
Search
Close this search box.
bag iconMy Bag
0
bag iconMy Bag
0
Vahesumma:0.00
Ostukorvis pole tooteid
sojavaha

Miks valida keskkonnasõbralikud sojavahast küünlad?

Poeriiulitel ja e-poodides on tohutult lai küünalde valik. Millist valida? Kas valida lõhna, välimuse või keskkonnasõbraliku materjali järgi? Ada Johanna küünlaid luues ühendasime kõik kolm. 

Küünalde valmistamisel oleme jälginud, et meie ökoloogiline jalajälg oleks võimalikult väike ning et nii aroom kui ka disain oleks luksuslik. Kasutame sojavaha, puuvillatahti, kvaliteetseid aroome ja rohelist energiat, mille tulemusel valmivad looduslikud küünlad, mis ei kahjusta ei sinu, su lemmiklooma ega meie planeedi tervist. 

Soja on üks populaarsemaid looduslikke küünlavahasid. Sojavaha valmistatakse sojaubadedest, mille jääke saab kasutada loomasöödana. Pärast koristust oad puhastatakse, kooritakse ja rullitakse laastudeks. Saadud õli töödeldakse, kuni see on toatemperatuuril tahke. 

 

Sojavahaküünlad peavad sisaldama vähemalt 51% soja, mistõttu segatakse neid tihti odavate köögiviljaõlide või vahadega. Meie küünlad on 100% sojavahast. 

Sojavaha eelised

Sojavaha on keskkonnasõbralik, taastuv, vegan ja looduslik materjal. Küünalde valmistamine on väikse jalajäljega ja ainus limitatsioon materjali juures on see, palju me kasvatada raatsime. 

Kuna sojavahast küünla valmistamine on looduslik, siis erinevalt parafiinküünaldest ei eralda sojaküünlad põletamisel toksiine ega kartsinogeene. 

Samuti on sojavahal madalam sulamispunkt ja küünal põleb kauem. Ka õlid aurustavad paremini, mistõttu aroom on tugev ja kestab kauem. Kui oled küünlaga lõpetanud, siis saad anuma puhtaks kasutades vaid seepi ja vett. 

Sophie parfüümküünal

Looduslikud aroomid maailma parfüümipealinnast

Kasutame Ada Johanna küünaldes looduslikke parfüümiõlisid, mis pärinevad Prantsusmaalt, Grasse’ist ja meie küünlad valmivad Eestis käsitööna kasutades rohelist energiat. Looduslikke õlisid kasutatakse ka aroomiteraapias ning nagu sojavaha puhul, ei eraldu looduslike õlidega küünla põletamisel toksiine. Valisime Grasse’i aroomid, sest seal on suurepärased ilmastikutingimused, et kasvatada neid aromaatseid lilli, mis on meie lõhnade peamised komponendid. 

Ada Johanna valikust leiad  Sophie, Andrea ja Luna lõhnaküünlaid ning loome pidevalt juurde uusi lõhnaelamusi. Tutvu valikuga siin
Jaga:

Facebook
LinkedIn
Twitter
WhatsApp

Liitu uudiskirjaga ja saa uusimad teated ja pakkumised oma meilile!

Liitu uudiskirjaga
Ada Johanna parfüümküünlad

Rohkem artikleid:

Grasse

Grasse – parfüümide sünnihäll

Francis de Croisset on Grasse’ist kõneledes öelnud: “Grasse on ainus linn maailmas, kus sõna tööstus kõlab poeetiliselt”. Grasse on linn Prantsusmaal, mis asub ideaalsetes tingimustes

Scroll to Top